Okna Rudziewicz

Żaluzje Okienne Aluminiowe i Drewniane

Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis żaluzji okiennych drewnianych i aluminiowych.  Rolety, żaluzje, markizy i moskitiery dopasowane do okien i drzwi, odpowiednio i fachowo zamontowane, będą służyć latami, dając osłonę przed słońcem oraz poczucie intymności w tych miejscach, które powinny być osłonięte. Oferujemy produkty najlepszej jakości takich marek jak Carpexim, Anwis i innych. Zapraszamy do naszego salonu gdzie doradzimy, jaki rodzaj osłony okiennej wybrać do Państwa mieszkania, domu, czy biura. 

Żaluzje Okienne

Żaluzje okienne drewniane i aluminiowe, szczelnie osłaniają okno i zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu pomieszczeń.

Pomagamy w wyborze

Zapraszamy do naszego salonu w Augustowie, gdzie nasi doradcy pomogą wybrać najlepszą ofertę.

Zadzwiń Teraz

20

Lat Doświadczeń

Stolarka Budowlana

Kompleksowo
Okna Drzwi Bramy

Zaufaj doświadczeniu

Od 20 lat realizujemy
Projekty budowlane.

Zapraszamy do naszego salonu w Augustowie, przy ul. Obrońców Westerplatte 7B. Tu nasi doradcy pomogą wybrać optymalne, dopasowane do Państwa oczekiwań produkty.

Duży wybór okien, drzwi i bram znajduje się w naszym salonie w Augustowie. Mogą też Państwo sprawdzać ofertę naszych dostawców – jesteśmy w stanie zamówić i zamontować niemal każdy produkt.

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności wybranego towaru u producenta. Jeśli zamówiony towar mamy w naszym magazynie, ustalamy na miejscu transport i warunki montażu.

Towar dostarczamy pod wskazany przez klienta adres i jeśli zamóienie obejmuje montaż, nasza ekipa wykonuje go zgodnie z zamówieniem.

Umów pomiar i wycenę

X